5 Simple Statements About کف شوی صنعتی Explained

خرید لوازم پیشرفته برای نظافت باید با آگاهی کامل انجام گیرد زیرا تمیز کردن محیط صنعتی اهمیت زیادی دارد و اگر این لوازم دائماً دچار نواقص فنی شوند آنگاه اختلال زیادی در روند کاری، کارکنان مرکز مورد نظر به وجود خواهد آمد.

برای استفاده از این وسیله تنها کافی است کابل آن را به پریز متصل نمایید تا انرژی الکتریکی مورد نیاز آن تامین شود.

.. استفاده می‌شود. محیط هایی که دارای آلودگی های جامد، خاک و شن و گرده و آشغال های زیادی هستند، به برس سیلندری نیاز دارند تا بتوان این آلودگی را براحتی به سیستم مکش دستگاه فرستاد.

ویژگی زمین شوی دستی نسبت به اسکرابرهای خودرویی ابعاد کوچکتری دارند بنابراین در فضاهای کوچک یا باریک به راحتی قابل استفاده هستند. وزن سبکی دارند و به راحتی قابل حمل هستند؛ بنابراین برای نظافت فضاهای غیر همسطح مثل پله و یا فضاهایی که دسترسی آسانی به آنها وجود ندارد قابل استفاده می‌باشند.

  در بعضی مدل های اسکرابر کوچک تی دقیقا در پشت برس قرار می‌گیرد. این طراحی موجب به حداقل رسیدن ابعاد کلی دستگاه کفشور می شود. در اکثر اسکرابرها تی در پشت چرخ های عقب قرار می گیرد. تا هنگام حرکت رد چرخ را نیز از روی سطوح کف برطرف نماید. سیستم نصب تی باید به گونه ای باید که تی در محل قرارگیری خود حرکت نوسانانی داشته باشد. این سیستم نصب به تی امکان می دهد تا کاملا مطابق با حرکت اسکرابر حرکت نموده و حتی در چرخش های کامل دستگاه، آب و آلودگی برجای مانده را به شکل موثر مکش نماید. توان موتور مکنده قدرت سامانه مکش را درجمع آوری آب و آلودگی باقیمانده تعیین می نماید. هر چه توان این موتور بالاتر باشد قدرت اسکرابر در مکش آب بیشتر خواهد بود.

کارایی یک کف‌شور در یک محیط معین، نه فقط به عرض شستشو و ظرفیت مخازن‌ آن، بلکه به ویژگی‌هایی نظیر نوع هدایت، منبع تغذیه برق یا باطری نیز وابسته است و با انتخاب یک کف‌شوی مناسب می‌توانید به انتطارات بهداشتی مورد نظر خود برسید.

به طور کلی، تفاوت بین انواع مختلف زمین شوی در طراحی، سایز، قابلیت ها و کاربرد منحصر به فرد آنها است.

سطوحی چون پلاستیک و رابرها، مرمرها، کاشی و سرامیک ها و... به طور کلی کف های حساس، برای این پد مناسب هستند.

زمین شوی صنعتی دستی از نظر مولد انرژی به دو دسته باتری دار و برقی تقسیم می شود. کف شوی دستی شارژی از نظر ولتاژ باتری ها به سه دسته تقسیم می شوند. این سه دسته عبارتند از:

دستگاه‌های بزرگ‌تر معمولا در این رده قرار می گیرند. باید در نظر داشت که با استفاده از این دستگاه، می توان محیط های وسیع با متراژ بالا را مورد شستشوی صنعتی قرار داد.

ضمن اینکه به دلیل استفاده مداوم و طولانی مدت از اسکرابرها در محیط های صنعتی و پر رفت و آمد، این دستگاه‌ها ممکن است نیاز به قطعات مصرفی متفاوتی داشته باشند. برخی برندها به دلایل مختلف از جمله مسائل مربوط به تحریم، عدم محبوبیت برند در ایران، ناشناخته بودن برند در بازارهای جهانی، امکان ارائه خدمات، قطعات و لوازم جانبی دستگاه‌های زمین شوی را برای مدت طولانی ندارند.

کارشناسان شرکت با بررسی محیط مورد نظر شما اسکرابر متناسب با نیاز شما را پیشنهاد و قیمت آن را نیز به اطلاع شما خواهند رساند.

محبوبیت روز افزون دستگاه زمین شوی صنعتی و سودمندی و کارایی بالای زمین شوی صنعتی آن، باعث شده است که تولیدکنندگان متفاوت در سرتاسر جهان اقدام به تولید و عرضه انواع مدل های اسکرابر نمایند.

این دستگاه‌ها آلودگی‌ها، باکتری‌ها و ویروس‌ها را از سطوح جدا کرده و به شما کمک می‌کنند تا محیط زیست سالم‌تری را برای خود و دیگران ایجاد کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *